Scroll to top
en tr
VIOPACK

Promosyon Sleeve

PVC – Polivinil Klorür ( PVC ) düşük sıcaklıkta büzülen yüksek yoğunluklu film. En sık kullanılan malzeme PVC, shrink sürecinde kontrol etmek için kolay bir film. Bu mükemmel büzülme oran ları,netlik , baskı kalitesi , shrink sıcaklığı ve büzülme oranı gibi geniş bir yelpazeye sahiptir.PVC aynı zamanda ektra hava direnci için yüksek darbe dayanımı vardır. Bu dayanıklı shrink sleeve malzemesinin oldukça düşük maliyeti vardır.

PETG- Polyproplyene Tefeftalat Glikol ( Petg ) yüksek mukavvemet oranı mükemmel netlikte , yüksek yoğunluklu bir film.Petg pahalı ve ısıya dayanıklı bir filmdir, yüksek büzülme özelliği olmakla beraber ,çok dayanıklı baskıda daha yüksek bir parlaklığa sahip ve aynı zamanda boydan çekme oranı çok azdır.Petg pastörize ve çok aranan bir özellik olarak günümüz piyasasında geri dönüştürebilinir.

OPS- ( Oriented Polistren ) %70 üzerinde TD özelliği tamamen yeniden dönüştürebilinir olduğundan çevre dostu düşük işleme yönü shrink özelliği ile sleeve için etkili bir çözümdür.

PLA- polilaktid veya polilaktik asit PLA yenilebilir kaynaklardan elde edilen biyolojik olarak parçalabilinir bir termoplastik malzemedir.Pla çözülebilir olması ve son yıllarda büzülme özelliği ile shrink sleeve etiketi olarak kullanımına ek kendi popülaritesini arttırmıştır.